Kancelaria

Walka o odszkodowanie może być bardzo stresująca i trudna, zwłaszcza jeśli prowadzimy ją samodzielnie. Warto wspomnieć, że towarzystwa ubezpieczeniowe bazują często na niewiedzy osób poszkodowanych i zaniżają kwoty wypłaconych odszkodowań. Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej, która pozwoli uzyskać adekwatną kwotę odszkodowania.

Pojęcie kancelarii odszkodowawczej

To jeden z podmiotów pomagających w dochodzeniu odpowiedniej wysokości wypłacanych odszkodowań w imieniu poszkodowanych. Zespół specjalistów tworzą prawnicy znający sztuczki stosowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Kancelaria odszkodowawcza pobiera wynagrodzenie dopiero po wypłacie odszkodowania, czyli działa na zasadzie płatności za efekt.

Kto może skorzystać z oferty?

Z pomocy specjalistów może skorzystać każdy, kto doznał szkody osobowej lub majątkowej. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi wypadków komunikacyjnych, zalania, katastrof budowlanych, wypadków w pracy, błędów medycznych, pożaru oraz wielu innych okoliczności. Bardzo często pomagamy klientom, którzy otrzymali zbyt niskie odszkodowanie. Nasza kancelaria odszkodowawcza może reprezentować rodzinę zmarłych osób lub będących w stanie wegetatywnym. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy szczegół mogący mieć znaczenie w ustaleniu wysokości odszkodowania.

Zadania kancelarii odszkodowawczej

Celem prowadzonych działań jest uzyskanie odszkodowania w wysokości adekwatnej do rozmiaru szkody. Nasze działania to przede wszystkim:

  1. zebranie dokładnej dokumentacji dotyczącej szkody: dokumenty muszą ukazywać realny rozmiar szkody, ponieważ na ich podstawie towarzystwo ubezpieczeniowe wyznaczy kwotę do wypłaty. Poszkodowani dość często nie wiedzą, co powinno znaleźć się w komplecie składanym do analizy sprawy, a znaczenie ma każdy, nawet najmniejszy szczegół.
  2. negocjacje z towarzystwem ubezpieczeniowym i stworzenie wszystkich pism niezbędnych do uzyskania odszkodowania.
  3. reprezentowanie klienta przed sądem: zazwyczaj większość spraw kończy się na 2 etapie. W niektórych przypadkach konieczna jest jednak rozprawa.

Klienci docenią kompleksową obsługę, czyli możliwość załatwienia sprawy przez jedną firmę.

Napisz do nas