Standardy

Dochodzenie odszkodowania jest bardzo trudnym i stresującym procesem. Wierzymy jednak, że wsparcie na wysokim poziomie niweluje przykre odczucia oraz będzie skutkować przyznaniem odpowiedniej kwoty odszkodowania. Naszą kancelarię wyróżnia szereg cech, które znacznie ułatwią współpracę na każdym etapie likwidacji szkody.

Co wyróżnia naszą kancelarię?

W naszej kancelarii zatrudniamy tylko wyspecjalizowaną kadrę, która opiekuje się Klientami w poszczególnych rejonach Polski. Współpracując z nami, otrzymasz adwokata lub radcę prawnego pracującego dla naszej kancelarii i odpowiedzialnego za określony teren. Decydując się na naszą kancelarię będziesz mieć bezpośredni kontakt z likwidatorem szkody, co znacznie ułatwia komunikację i minimalizuje stres związany z załatwianiem wielu formalności. Ze swojej strony gwarantujemy również brak jakichkolwiek infolinii lub automatów utrudniających komunikację.

Kompleksowa pomoc

W przypadku ciężkich i śmiertelnych obrażeń ciała dojeżdżamy do klientów do miejsca zamieszkania na terenie całej Polski. W skład oferty wchodzą również konsultacje z psychiatrą, psychologiem oraz wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny. Pomagamy załatwić rehabilitację oraz terapię na terenie naszego kraju. Współpracujemy z kliniką Budzik opiekującą się dziećmi w śpiączce. Możemy występować przed klientem od momentu negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym aż po rozprawę sądową.

Klarowne zasady współpracy

Naszym zdaniem niezwykle ważne są jasne zasady współpracy budujące zaufanie. Nie wymagamy żadnej płatności na początku współpracy, a także zwalniamy naszych klientów z kosztów postępowania sądowego. Prowizja za naszą pomoc nie jest wygórowana, a przedstawiamy ją w procencie brutto. Świadczenia w postaci rehabilitacji lub specjalistycznego leczenia nie podlegają prowizji. Wyróżnia nas również brak kary za zerwanie umowy, czyli odwołanie pełnomocnictwa. Wierzymy, że tylko partnerska współpraca może być w pełni skuteczna i satysfakcjonująca.

Podczas każdego etapu współpracy przestrzegamy z największą uwagą zasad dotyczących RODO, ponieważ chronimy interesy naszych klientów.

Napisz do nas